65% українських школярів надають перевагу навчанню в класах

  • 65% українських школярів надають перевагу навчанню в класах
Дві третини українських школярів обрали би навчання в шкільних класах, якби мали вибір, ідеться в дослідженні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

ОСЬ РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ:

65% – за навчання в класах
21% – за змішану форму
11% – за дистанційку
1% – за припинення навчання

Більша частина респондентів вказала, що рівень викладання на онлайн-уроках нижчий, ніж на заняттях у шкільних кабінетах.

Попри це, найвагомішим бар’єром для повернення до навчання в класах стали незручності, пов’язані з ранніми підйомами та дорогою до школи. Цей варіант обрали 36% українських школярів. 
 
Також у школярів запитали їхнє ставлення до вакцинації: 22% опитуваних хочуть вакцинуватися, але лише 2% із них вакцинуються або вже вакцинувалися.

Дослідники Інституту проводили опитування методом особистих інтерв’ю з 15 по 27 серпня 2021 року. Під час дослідження вони опитали 1022 респондентів, що мешкають у 78 населених пунктах України.

Дослідження проводили в межах проєкту, що фінансується Національним агентством академічних обмінів Польщі (NAWA), тож дослідники паралельно проводили аналогічне опитування в Польщі. За його результатами виявилося, що за більшістю критеріїв дистанційне навчання більш доступне для польських учнів. 

Раніше повідомлялося, що 21 вересня влада розгляне питання про перехід всієї території України в жовту зону карантину.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе