У ставку на Білоцерківщині орендар спустив всю воду

На Білоцерківщині орендар ставку здійснив спуск води без документів дозвільного характеру, повідомляє рибоохоронний патруль Київщини.

17 жовтня рибоохоронний патруль під час відпрацювання виявив порушення ведення господарської діяльності.

Так, на ставу, який знаходиться на р. Насташка в межах с. Потіївка Білоцерківського району, орендар здійснив спуск води для вилову риби, не маючи дозвіл на спеціальне водокористування. В результаті, чоловік порушив ст. 48 Водного кодексу України.

На порушника працівники рибоохоронного патруля оформили протокол за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Регіональний офіс водних ресурсів річки Рось (РОВР) за результатами вивчення документальних матеріалів встановив, що дозвіл на спецводокористування у орендаря був відсутній. Крім того, будь-яких режимів роботи водного об’єкта ними не розроблялися.

Для з’ясування всіх обставин, працівники РОВР звернулися до правоохоронних органів.

Що загрожує орендарю? 

За порушення порядку провадження господарської діяльності (ч. 1 ст. 164 КУпАП) орендарю ставку загрожує штраф від 17 000 до 34 000 грн з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Читайте також: Вперше за 48 років відремонтують дорогу Біла Церква - Тетіїв - Гуменне.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе