На білоцерківців чекає чергове відключення світла (АДРЕСИ)

Протягом тижня, з 25 по 31 жовтня, на Білоцерківщині відбудуться планові ремонтні роботи на електромережах.

Як повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі, будуть здійснюватись роботи з капільтаного ремонту електромереж та технічне обслуговування. У зв'язку з цим, на деяких вулицях буде відключено світло.    

Відключення електроенергії та проведення ремонтних робіт заплановано з 8:00.

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці:  

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
25.10.2021
Біла Церква: Лугова, Січових стрільців, Січових стрільців третій
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
25.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
25.10.2021
Фастівка: Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
25.10.2021
Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна
Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна
Вербова: Волі, Центральна, Перемоги
Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру
Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
25.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 9 по 12 год
25.10.2021
Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій, Росьовий, Росьова, Вернадського, Таращанська
Шкарівка: Росьова, Росьовий пров.
Ремонтні роботи
з 10 по 14 год
25.10.2021
Біла Церква: Тімірязєва, Січових стрільців, Лугова, Січових стрільців перший, Січових стрільців другий, Січових стрільців третій
Ремонтні роботи
з 10 по 14 год
26.10.2021
Біла Церква: Гоголя, Ярмаркова, Івана Кожедуба, 8 Березня, Гоголя пров., Ярослава Мудрого, Миколи Лозовика
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
26.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
26.10.2021
Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена
Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова
Сухоліси: Польовий, Польова
Узин: Озерна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності, Незалежності пров., Поповича
Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна
Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода
Степок: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год

Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
26.10.2021
Фастівка: Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
26.10.2021
Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна
Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна
Вербова: Волі, Центральна, Перемоги
Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру
Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
27.10.2021
Біла Церква: Гоголя, Ярмаркова, Івана Кожедуба, 8 Березня, Гоголя пров., Ярослава Мудрого, Миколи Лозовика
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
27.10.2021
Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова
Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна
Блощинці: Героїв України, Білоцерківська
Блощенці: Героїв України
Сухоліси: Гагаріна
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
27.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
27.10.2021
Острійки: Миру
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
27.10.2021
Фастівка: Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка
Ремонтні роботи
з 8 по 18 год
27.10.2021
Михайлівка: Хоздвір, Поповича, Московська, Надрічна, Миру, Набережна
Узин: Панаса Мирного, Івана Котляревського, Гаражний кооператив, Московська, Шевченка пров., Шевченка, Гагаріна
Вербова: Волі, Центральна, Перемоги
Воровського: Комсомольська, Жовтнева, Миру
Тарасівка: Шкільна, Молодіжна, Польова, Шевченка, Хрещатик, Московська, Першотравнева, Поповича, Соборна
Технічне переоснащення
з 9 по 20 год
28.10.2021
Біла Церква: Шевченка, Левка Симиренка, Павліченко, Павліченко пров., Князя Володимира
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
28.10.2021
Павлівка: Шкільна
Технічне переоснащення
з 8 по 20 год

 
Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
28.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
28.10.2021
Макіївка: Замочіївська, Шевченка, Центральна, Чайковського, Гагаріна, Зоряна, Космонавтів, ГРП, Гордіївська, Польова, Лісова, Астахова, Гоголя, Київська, Озерна
Василів: Поповича пров., Поповича, Центральна, М.С.Стадника, Майданна, Олефіренка, Механізаторська, Молодіжна, Молодіжний пров.
Перегонівка: Механізаторів
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
28.10.2021
Сухоліси: Садова, Перемоги, Польова, Ферма, Хоздвір
Узин: Асфальтний завод
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
28.10.2021
Узин: Заводська, Набережна, Богдана Хмельницького, Незалежності, Пушкіна, Володимира Симиренка, Шевченка
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
28.10.2021
Макіївка: Гордіївська, Польова, Лісова
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
29.10.2021
Біла Церква: Шевченка, Левка Симиренка, Павліченко, Павліченко пров., Князя Володимира
Ремонтні роботи
з 6 по 19 год
29.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
29.10.2021
Макіївка: Замочіївська, Шевченка, Центральна, Чайковського, Гагаріна, Зоряна, Космонавтів, ГРП, Гордіївська, Польова, Лісова, Астахова, Гоголя, Київська, Озерна
Василів: Поповича пров., Поповича, Центральна, М.С.Стадника, Майданна, Олефіренка, Механізаторська, Молодіжна, Молодіжний пров.
Перегонівка: Механізаторів
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
29.10.2021
Макіївка: Шевченка, Астахова, Гоголя
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
30.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год


Дата відключення
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків
Вид планових робіт
Час проведення
30.10.2021
Узин: Заводська, Володимира Симиренка, Незалежності, Героїв Крут
Усунення дефекту
з 8 по 19 год
30.10.2021
Узин: Заводська
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год
31.10.2021
Володимирівка: Лесі Українки, УКЗ, Лісова, Молодіжна, Січневий пров., Січнева, Спортивна, Лісовий пров., Вишнева, Незалежності
Дрозди: Польова, Ферма, Миру, Каштанова, Покровська, Кільцева, Вишнева, Хоздвір, Українська, Шкільна, Молодіжна, Рибалок, Чапаєва, Надрічна, Лесі Українки, Скважина, Тракторний стан, Лісова, Нова, Фастівська
Мазепинці: Івана Мазепи, Щербини, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Шкільна, Новоселів, Кільцева, Замкова
Сидори: Польова, Центральна, Молодіжна, Калинова, Трактористів, Лісова, Весняна, Урожайна, Гагаріна, Левадна, Шкільна, Миру, Набережна, Садова, Хоздвір
Біла Церква: Ленінське
Терезине: Дружби, Ленінське
Тетянівка: Центральна, Нова, Залізнична
Ремонтні роботи
з 8 по 19 год

Читайте також: Будували дорогу – зробили відкриття: під Києвом знайшли стоянки людей віком понад 10 тисяч років.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Як у фільмі жахів: на Білоцерківщині двоє чоловіків напідпитку облили бензином товариша та підпалили
  • На Білоцерківщині п'яний водій збив трьох людей та втік з місця події
  • У Білій Церкві 11-річну дівчинку збила маршрутка
Новини партнерів
Важливе