Найвищий показник: Понад 23 тисячі жителів вакцинувались на Київщині за вівторок

Упродовж минулого дня щеплення проти коронавірусу отримали 23 203 жителя Київщини. Це найвищий показник в регіоні з моменту старту вакцинальної кампанії.

Про це сьогодні, 3 листопада, під час брифінгу зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Київщина тривалий час стабільно залишається в лідерах за показником вакцинованого населення. А зараз, після переведення нашого регіону в «червону» зону, кількість бажаючих вакцинуватись зросла ще більше. Спеціально для тих, хто ще не встиг наважитись чи знайти час, наведу приклад: 96,6 % працівників медичних закладів на Київщині вакцинувались. Це найкращий доказ, що вакцина діє і захистити своє здоров’я потрібно обов’язково», – прокоментував Василь Володін.

У Білій Церкві за останню добу вакцинувалися 1324 людини. Загалом, з початку  кампанії вакцинації щеплення двома дозами отримали 43 873 людини. 
 
Зазначимо: на Київщині працюють 33 центри масової вакцинації, 205 пунктів щеплень і 60 мобільних бригад. Загалом щеплення отримали 618 343 жителя регіону. 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе