У Білій Церкві реконструюють ліцей-інтернат фізичної культури та спорту

У Білій Церкві реконструюють Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту. Для виконання робіт в Київській облдержадміністрації замовили розробку відповідного проєкту, повідомляє "КиевВласть".

Так, 19 листопада Департамент регіонального розвитку КОДА уклав з ТОВ "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" договір на розроблення проєктної документації по реконструкції комунального закладу “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту” по вул. Леваневского, 52/4. Ціна договору – 6,74 млн гривень.

До 31 грудня 2022 року "Всеукраїнський центр державно-приватного партнерства" має виконати інженерно-геодезичні вишукування, проектно-вишукувальні роботи, підготувати проєктну документацію та провести експертизу проекту.


Згідно із технічним завданням, у проєкті повинні передбачити реконструкцію 5-поверхового адміністративного блоку будівлі ліцею-інтернату і будівництво легкоатлетичного манежу з 6 біговими доріжками, секторами для стрибків у довжину, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, сектором для штовхання ядра, тренажерною залою, волейбольним та баскетбольним майданчиком, тенісним кортом, стадіоном з мініфутболу, індрохокею, гандболу, бадмінтону, єдиноборств та гімнастики.

Також відмічається, що реконструкцію заплановано виконати у дві черги: 1 черга – будівництво легкоатлетичного манежу, 2 черга – реконструкція адміністративного блоку.

Проект реконструкції Київського обласного ліцею інтернату фізичної культури та спорту замовили на виконання Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки.

Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту функціонує з 1996 року у приміщенні 5-ти поверхового гуртожитоку ДВНЗ “Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму”. На сьогодні у закладі навчається 224 ліцеїста, у тому числі діти-сироти, діти-напівсироти та діти із багатодітних сімей. 117 ліцеїстів проживає в гуртожитку.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Службові особи Білоцерківської міської лікарні №2 і ще три медзаклади Київщини привласнили 9 млн грн на купівлі ліків
    Детальніше...
  • На світанку у Білій Церкві горів продуктовий магазин
    Детальніше...
  • Напад на жінку: у Білій Церкві розшукують зловмисника
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе