Ізраїльські біотехнологи виростили кісткові клітини з жирових

Ізраїльська біотехнологічна компанія Bonus Biogroup навчилася вирощувати кісткові клітки з власного жиру хворого. Нова кістка добре приживається. Завдяки технології, ізраїльські медики врятували від ампутації кінцівок 40 пацієнтів, повідомляє lifter.
Стартап Bonus Biogroup із Хайфи розробив спосіб вирощування в лабораторних умовах кісткових клітин для пересадки хворим із серйозними дефектами кісток.
Кістку вирощують із власного жиру пацієнта протягом 2 тижнів, а далі вживлюють хворому. Метод передбачає швидку реабілітацію пацієнта. У нього повністю відновлюється функціональність.
Нещодавно компанія Bonus Biogroup отримала ліцензію Федерального управління США з контролю над ліками на застосування спеціального шприца для введення вирощеної в лабораторії кісткової тканини.
Як зазначається, це перший етап отримання необхідних дозволів для застосування технології в цілому.
Передбачається, метод, який уже застосовується для лікування хворих в Ізраїлі, протягом 3 років застосовуватиметься в усьому світі.
«Ми вилікували людей, яким загрожувала ампутація кінцівки. Їм медики не могли запропонувати жодної альтернативи, а наш метод дозволив уникнути ампутації», - заявляють у компанії.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе