Білоцерківські легкоатлети здобули золото та срібло на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 22 по 23 січня в місті Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні.

В складі команди Київської області взяли участь вихованці та випускники Київського обласного ліцея-інтернату фізичної культури і спорту відділення легкої атлетики.

За підсумками напружених змагань Надія Стецюк Надія здобула золоту нагороду на дистанції 400м з результатом 57,53 с. Випускник білоцерківського спортліцея Віталій Сябро, в складі збірної команди Київської області, посів трете місце з естафетного бігу 4*200 м.

Також близьким до п’єдесталу пошани був: Семко Дмитро – 5 місце у семиборстві – 3688 очок.

Вітаємо білоцерківських спортсменів і бажаємо подальших перемог та звершень!

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!