У перший день роботи Рада сформує Кабмін, замінить голову СБУ і погодить звільнення генпрокурора

Група з підготовки першого засідання Верховної Ради 9-го скликання проголосувала за порядок денний першої сесії 29 серпня.
Згідно з порядком денним, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман оголосить про складення повноважень Кабінетом Міністрів перед новою Верховною Радою.
Далі відбудеться формування депутатських фракцій і груп, а також питання про коаліцію депутатських фракцій.
Депутати оберуть голову, першого заступника й заступника голови Верховної Ради. А після зверення президента Володимира Зеленського, розглянуть законопроект про внесення змін до ст. 80 Конституції України про недоторканність народних депутатів (№7203).
Верховна Рада планує призначити прем'єр-міністра, міністра оборони, міністра закордонних справ і сформувати склад Кабінету Міністрів України.
Також нардепи розглянуть питання про звільнення голови Служби безпеки України та призначення нового керівника відомства й питання про надання згоди на звільнення з посади президентом генерального прокурора України та призначення нового генпрокурора.
Початок засідання Верховної Ради о 10:00.
фото: Цензор.НЕТ

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе