Біла Церква отримає 8 млн євро на оновлення громадського транспорту

Верховна Рада проголосувала за ратифікацію угоди "Міський громадський транспорт II" про позику від Європейського інвестиційного банку на 22 млн євро.

За проголосували 298 народних депутатів.

Заступниця міністра інфраструктури Анна Юрченко під час представлення документа пояснила, що метою проєкту є реалізація розвитку пасажирського транспорту у великих та середніх містах із населенням більше 100 000 осіб.

На ці кошти мають оновити транспорт і зробити його більш екологічним. Участь у проєкті беруть 18 міст, серед яких і Біла Церква. На сайті Мінінфраструктури зазначено, що кошти буде спрямовано на придбання нових автобусів, тролейбусів, трамваїв та вагонів метро. 

У Білій Церкві в рамках проєкту передбачена закупівля рухомого складу тролейбусів на суму 6,5 млн євро, ремонт контактної мережі – 1,5 млн євро. Загалом, планується закупити 30 тролейбусів з яких 18 на заміну старим і 12 – додаткове доукомплектування рухомого складу КП «Тролейбусне управління».

"Кошти для закупівлі рухомого складу міського громадського транспорту буде розподіллено серед міст України, які стали учасниками даного проекту, а саме: Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса, Чернівці та інші", – зазначено в міністерстві. 

Читайте також: Україна на 3 дні від'єднається від енергосистем Росії та Білорусі.
 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе