Бомбосховища та запаси ліків: розповіли як лікарні Білої Церкви готові до війни

Лікарні забезпечені всім необхідним у разі надзвичайної ситуації.  

Вчора, 21 лютого в Білій Церкві перевірили готовність медичних установ до функціонування у разі початку військових дій через вторгнення Росії до України.

Як повідомляє пресслужба Білоцерківської міськради, під час наради з керівниками лікарень міста були підняті питання безперебійного постачання хворих електроенергією, питною та технічною водою, забезпечення теплопостачанням.

Також було проконтрольовано наявний запас першочергових лікарських засобів та перев’язувальних матеріалів.

Крім того, присутні обговорили готовність до функціонування сховищ у лікарнях, планів евакуації хворих, забезпечення роботи транспортних засобів та загальної злагодженої роботи медзакладів у такий період. 

Зазначається, що наразі всі лікарні  Білої Церкви готові до надзвичайних ситуацій, всі роботи проведені, лікарськими засобами забезпечені. Також медичні заклади мають генератори та запас пального до них.

Міський голова Геннадій Дикий перевірив стан сховища  Білоцерківської міської лікарні №2. Зазначається, що воно має відмінний стан.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе