У Білій Церкві Василь Хмельницький розпочав будівництво заводу, в який інвестував $2 млн

Холдингова компанія UFuture, що розвиває індустріальний парк «Біла Церква», почала будувати нове приміщення під завод на 4000 кв.м, повідомив засновник компанії Василь Хмельницький. Орієнтовна сума інвестицій – $2 млн.

Я підприємець. І я впертий. Тому сьогодні закладаю один новий завод за власні інвестиції. 
В який вже через 4 місяці зможе заїхати українська компанія. 
І це буде маленький, але крок вперед. 
Написав на своїй сторінці в Facebook Василь Хмельницький 

Загалом, в рамках програми релокації бізнесу 692 українських підприємства переміщено із зони активних бойових дій в більш безпечні регіони України. З них вже 477 компаній відновили свою роботу, повідомили в Мінекономіки. 

Всього на платформі цифрової взаємодії для допомоги в релокації зареєстровано 1763 заявки від підприємств, які хочуть перемістити свої потужності. Наразі 326 компаній знаходяться на етапі переїзду – для них здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування. Тому будівництво такого приміщення в Білій Церкві дасть змогу продовжити свою діяльність багатьом переміщеним підприємствам. 

Читайте також : Суд без паперів. Інформацію про судову справу тепер можна зручно отримати в Дії Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе