Російські терористи завдали чергового спланованого удару по об’єктах енергетичної інфраструктури, ситуація критична

Екстрені відключення світла запровадили по всій Україні. Таке розпорядження терміново видало Укренерго.

Мер Києва Кличко зазначив, що у столиці без світла попередньо щонайменше половина клієнтів.

В офісі Президента повідомили : "російські терористи завдали чергового спланованого удару по об’єктах енергетичної інфраструктури. Ситуація критична."

Найбільше влучань зафіксовано в центрі та на півночі країни. В столиці ситуація вкрай важка, вводяться спеціальні графіки аварійних відключень. Укренерго вимушені розпочати екстрені відключення світла для збалансування енергосистеми та уникнення аварій на обладнанні. 

Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють.

В "Укренерго" повідомили
Рашисти знову намагаються вимкнути світло в країні. Під час нової масштабної ракетної атаки пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури.  Атака ще триває, ми не можемо поки що  назвати повні масштаби пошкоджень,  є «прильоти» в нашу інфраструктуру в усіх регіонах країни,  але  найбільш складна ситуація в північних і центральних областях. В зв’язку з цим там вводяться в повному обсязі аварійні відключення всіх категорій споживачів. В місті Київ запроваджено спеціальні графіки аварійних відключень.


Читайте також: На Київщині 15-23 листопада пройдуть навчання з цивільного захисту населення 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Новини партнерів
Важливе