Уряд схвалив запровадження електронних прав і техпаспорта

Кабінет міністрів схвалив постанову про впровадження електронного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Про це повідомили в міністерстві внутрішніх справ.
У МВС нагадали, наразі підтвердженням наявності у водія права на керування транспортним засобом є посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, технічний опис яких затверджено відповідною постановою Кабміну. У разі відсутності при собі цих документів до водія застосовується адміністративне стягнення.
Мобільний додаток «ДіЯ» пропонує генерувати електронні права та техпаспорт. Електронні документи, зазначають у МВС, матимуть рівнозначну юридичну силу і так само ідентифікуватимуть громадянина.
У МВС наголошують, поліція повинна притягувати до відповідальності не за відсутності при собі прав або техпаспорта, а за відсутність законних підстав для керування авто.
Іще одним нововведенням МВС очікується впровадження віртуальних номерних знаків.
Мобільний додаток «ДіЯ» запрацює в грудні.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе