ГогольFest-2020 відбудеться у Славутичі, Маріуполі, Ужгороді та ще низці міст

У 2020 році фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest відбудеться відразу в декількох містах України, про це вінницькому виданню Вежа повідомив засновник проекту Владислав Троїцький.
За його словами, фестиваль точно відбудеться у Маріуполі, Вінниці, Дніпрі, Одесі, Славутичі, Ужгороді та Херсоні. Восьмим містом, можливо, стане Рівне.
«Тобто це буде формування такої мережі нової України. ГогольFest, як модель, буде представлятися на постійній основі», – зазначив Троїцький.
Славутицька міська рада вже анонсувала проведення ГогольFest 4-5 липня 2020 року.
Водночас у листі до звільненого днями голови Київської адміністрації мер Славутича просить передбачити кошти на проведення ГогольФесту в рамках бюджетіу області.
Він також зазначає, що з 27 травня до 7 червня 2020 року у Славутичі проходитиме Асамблея Молодих Архітекторів Європи. Вона відбудеться у закинутій будівлі поліклініки, яка стане тимчасовим житлом для учасників та простором для майстер-класів.
ГогольFest уперше відбувася 2007 року в Мистецькому Арсеналі й упродовж наступних десяти років проходив у різних локаціях Києва: на кіностудії Довженка, на території заводу на Видубичах, на ВДНГ та у Довженко-Центрі. Останні два роки Air ГогольFest проводили у Маріуполі та Вінниці.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе