«Укртелеком» відключить проводове радіо в чотирьох регіонах

«Укртелеком» заявив про відключення проводового радіо в Одеській, Миколаївській, Херсонській і Закарпатській областях. Про це повідомляє сайт компанії.
Згідно з повідомленням, жителі регіонів зробили вибір на користь сучасних каналів комунікацій. 
«Зважаючи на розвиток цифрових засобів комунікацій і наявність безплатної альтернативи, кількість користувачів проводового радіо в Україні постійно скорочується. Абонентів цієї застарілої послуги щороку суттєво меншає (зараз компанія обслуговує 330 тисяч домашніх радіоточок), а у деяких містах та областях проводове мовлення взагалі втратило свою популярність як засіб комунікації», - пояснюють в «Укртелекомі».
У компанії уточнюють, в Одеській, Миколаївській, Херсонській і Закарпатській областях проводовим радіо користується менше 1% населення.
«Зважаючи на незначну кількість абонентів, збитковість послуги, застаріле обладнання та неможливість проведення його ремонту, прийнято рішення про припинення надання послуги у цих областях з 1 лютого 2020 року», - зазначили в «Укртелекомі».
Відсутність попиту на нові радіоточки серед населення призвело до припинення послуги з їх підключення з 01 січня 2020 року. Існуючі абоненти послуг продовжать користуватися проводовим радіо на діючих умовах.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе