Новий очільник НКРЕКП заявив про необхідність підняти тариф для населення

Голова Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг Валерій Тарасюк заявив про необхідність збільшення вартості електричної енергії для населення в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.
«У нас зарплати не будуть європейськими, поки ми не побудуємо ринок і поки ми не переможемо перехресне субсидування. Це самообман, що ми платимо найнижчий тариф на електроенергію, ми його платимо в ціні товару. Тобто ми платимо маленький тариф, за нас платить хлібзавод, закладає ціну на хліб, ми купуємо хліб за завищеною ціною, а хлібзавод ще й втрачає конкурентноздатність», - сказав Тарасюк.
Він зазначив, що в середньостроковій і довгостроковій перспективі тарифи на електроенергію для населення і промисловості необхідно вирівнювати.
Раніше голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що ціна електроенергії для непобутових споживачів знизиться.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві патрульним тричі за день пропонували хабар
  • Білоцерківця, якого шукали впродовж тижня, знайшли мертвим у лісі
  • Жахлива ДТП неподалік Білої Церкви: Молода жінка загинула в аварії
Новини партнерів
Важливе