Зонд Voyager-2 вперше надіслав дані з-за меж Сонячної системи

Зонд Voyager-2 вперше надіслав дані з-за меж Сонячної системи. Про це повідомляє Тһе Бабель.
Апарат NASA став другим в історії пристроєм, який вийшов за межі геліосфери. Незважаючи на те, що його запуск відбувся на місяць раніше, ніж Voyager-1, він вийшов у міжзоряний простір на сім років пізніше, зробивши і відправивши єдині фотографії Урану і Нептуна зблизька.
Тепер Voyager 2 надіслав найбільш детальні дані про межі Сонячної системи.
Voyager-2 дав новий погляд на природу меж геліосфери. Необхідні інструменти для прямих замірів властивостей плазми, яка утворюється на межі Сонячної системи, де температура різко падає, а щільність заряджених частинок збільшується, на борту Voyager-1 зламалися в 1980 році.
Вчені заявили, що Voyager-2 зафіксував значно тоншу межу геліосфери, ніж його попередник. Нові дані також дають певне розуміння форми геліосфери. Її край, на думку вчених, схожий на тупу кулю.
Поза межами геліосфери сигнал від Voyager-2 дістається до Землі за понад 16 годин. За прогнозами, запаси енергії двох апаратів Voyager, які живляться за рахунок постійного розкладання плутонію, в середині 2020-х опиняться на рівні нижчому від критичного. Але вони продовжуватимуть свій рух ще довго після того, як замовкнуть.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе