Українська агрокомпанія виділила понад 5 млн грн на обладнання для білоцерківських лікарень

Бізнес продовжує допомагати у боротьбі з поширенням коронавірусу в Білій Церкві.  Компанія ALFA Smart Agro, виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, виділила понад 5 млн грн для закупівлі обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних закладів Білої Церкви, де знаходяться виробничі потужності компанії.  

Про це повідомила пресслужба ALFA Smart Agro.

«У ситуації, яка склалася в Україні та світі, ми не можемо залишатися осторонь. Об’єднання сил держави і бізнесу та усвідомлення особистої відповідальності кожного – тільки це зможе зупинити поширення вірусу та вберегти життя людей», – зазначив Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Компанія надала передала Білоцерківській міській лікарні №3 цифровий палатний (мобільний) рентгенівський апарат Cybermobil Plus 30, із пристроєм цифрової рентгенографії Fire CR20 та цифровим плівковим принтером IMAX 250. Крім того, вже закуплено та очікує доставки найближчим часом:
 • три апарати штучної вентиляції легень високого класу VG70;
 • три монітори пацієнта з функцією капнографії. 

Окрім цього, компанія передала велику партію засобів індивідуального захисту для медичних працівників Білоцерківської міської лікарні №3, Білоцерківської центральної районної лікарні та Дроздівської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Білоцерківського району. Зокрема медпрацівникам було передано:
 • костюми біозахисту одноразового та багаторазового використання;
 • захисні медичні окуляри та окуляри зі щитками;
 • медичні рукавички з довгими манжетами;
 • медичні дезковрики;
 • респіратори класу захисту FFP3.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група «Трібо» і компанія «Біофарма» виділили 5 млн грн на обладнання для Білоцерківської міської лікарні №3.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube! 
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
 • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
  Детальніше...
 • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
  Детальніше...
 • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
  Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе