У Білій Церкві закриють кладовища на поминальні дні

Кладовища стануть недоступними для відвідувачів 25-28 квітня.

Вчора, 16 квітня під час чергового засідання члени виконавчого комітету підтримали рішення "Про обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території міста Біла Церква". 

Згідно з рішенням, у місті будуть закриті кладовища «Сухий Яр», «Нове Київське № 1», «Нове Київське № 2, № 3», «Старе Зарічанське», «Нове Зарічанське», «Старе Київське». Біля входів на кладовищах будуть встановлені інформаційні таблички з відповідним  рішенням виконавчого комітету.

Обмеження відвідування кладовищ буде стосуватися всіх громадян, окрім:
 • працівників КП «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг», які безпосередньо працюють на території кладовищ, за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
 • осіб, присутніх на похованні та осіб, які здійснюють ритуальні обряди та заходи перед похованням, за умови забезпечення засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, у кількості не більше ніж 10 осіб біля однієї могили.

Також на кладовищах забороняється вживання алкогольних напоїв та споживання їжі, стихійна торгівля будь-якими товарами ритуальної приналежності, релігійної атрибутики, квітами, в тому числі штучними, продуктами харчування.

Посилений режим охорони громадського порядку на територіях кладовищ забезпечуватимуть «Муніципальна варта» та патрульна поліція.

КП "Спецкомбінат з надання ритуальних послуг" має забезпечити проведення дезінфекції на кладовищах.

За порушення правил карантину передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
 • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
  Детальніше...
 • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
  Детальніше...
 • На Білоцерківщині під час пожежі загинув чоловік
  Детальніше...
Новини партнерів
Важливе