За останню добу в Білій Церкві підтвердили три нові випадки Covid-19

Станом на 09:00 28 травня на Білоцерківщині 61 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 52 - в Білій Церкві, 9  – у Білоцерківському районі (с. М. Вільшанка - 1, с. Іванівка - 1, Фурси - 2, м. Узин – 5) (дані за весь період пандемії). За останню добу в Білій Церкві підтвердили 3 нові випадки захворювання.

В Білоцерківській міській лікарні №3 перебувають 17 хворих на коронавірусну інфекцію, з них діагноз лабораторно підтверджено у 13 осіб, ще 4 очікують на результати. Вже три білоцерківця знаходяться у важкому стані і знаходяться на постійній подачі кисню. 

На амбулаторному (домашньому) лікуванні знаходяться 17 хворих. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 118 білоцерківців, які перебували у контакті з хворими чи повернулися з-за кордону.

Загалом, за період пандемії одужали 4 жителя Білоцерківського району (с. Фурси -1, с. М. Вільшанка -1, м. Узин -2) та 10 жителів Білої Церкви. 

У Київській області 1517 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 (за весь період), з них - 43 протягом останньої доби. На самоізоляції - 1299 осіб, на стаціонарному лікуванні перебувають 218 жителів Київщини. Медичне спостереження встановлено за 6704 контактними особами.

Загалом COVID-19 підтвердили у 22382 українців. Серед них загинуло 669, але вже 8439 пацієнтів одужали. За добу було зафіксовано 477 нових випадків. 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
  • Вдарив батька ножем у груди: У Білій Церкві затримали 21-річного молодика
    Детальніше...
Новини партнерів
Важливе