Карантинні субсидії на осінь 2021: хто і в яких випадках отримає важливу допомогу

  • Карантинні субсидії на осінь 2021: хто і в яких випадках отримає важливу допомогу
Спеціальні "карантинні нормативи" при розрахунку субсидії для регіонів, які після 1 жовтня опиняться в "червоній" зоні продовжуватимуть діяти.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики у Facebook.

"Навесні 2020 року, коли країна закрилася на карантин, було збільшено на 50 відсотків нормативи на житлово-комунальні послуги, зокрема, на електроенергію, газ для приготування їжі, підігрів води, адже люди перебували вдома, відповідно, витрачали більше цих ресурсів, а їхні доходи при цьому знизилися", — зазначила ііністр соціальної політики України Марина Лазебна.

За її словами, незважаючи на те, що зараз вся Україна знаходиться в "зеленій зоні", а доходи людей почали зростати, Уряд передбачив продовження дії цього компенсаторного заходу для тих регіонів, які з початком опалювального сезону опиняться в "червоній зоні" у випадку нової хвилі коронавірусу.

"Ми добре розуміємо, що епідемія коронавірусу не завершився, по всьому світу йдуть нові спалахи. І у випадку чергової хвилі жителі регіонів, які опиняться в "червоній зоні", автоматично отримають підтримку від держави у вигляді збільшення соціальних нормативів при наданні житлових субсидій", — підкреслила міністр. 

Читайте також: "Ні свавіллю поліцейських": Під стінами поліції Білої Церкви мітингували мешканці міста і району.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • Мешканки Київщини організували канал торгівлі людьми: відправляли дівчат у будинки розпусти
  • Хотіли поквитатися та викрали мотоцикл: Слідчі повідомили про підозру молодикам з Трушків
  • На річці Рось врятували рибалку, який провалився під кригу (ФОТО)
Новини партнерів
Важливе