11 тисяч учених із усього світу заявляють про надзвичайний кліматичний стан

11 тисяч вчених зі 153 країн світу підписали відкритий лист, в якому закликають політиків всіх країн запобігти кліматичній кризі, що насувається на планету.
«У вчених є моральне зобов’язання попереджати людство про будь-яку велику загрозу. З наявних у нас даних очевидно, що ми зіткнулися з надзвичайною кліматичної ситуацією», – прокоментував вчений-еколог Томас Ньюсом із Сіднейського університету.
Висновки фахівців грунтуються на інформації, отриманій у ході 40-річних спостережень.
Мова йде про дані споживання енергії, температуру поверхні, зростання населення, вирубку лісів, масу полярних льодів і викиди вуглекислого газу.
Автори листа стверджують, щоб зупинити полиблення кліматичної кризи, людству необхідно припинити негативні тенденції в екології, слід відмовитися від добувних видів палива, замінивши їх на відновлювальні джерела енергії.
Вчені попереджають, що, якщо людство не почне працювати над втіленням швидких, глибоких і довгострокових змін, криза може призвести до катастрофи.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • На Білоцерківщині зіткнулись "BMW" та моторолер: 2 людини загинули
  • У селі Фурси згорів ангар з автівками всередині
  • На Білоцерківщині затримали колаборанта
Новини партнерів
Важливе