У Білій Церкві показали як дезинфікують тролейбуси

Через ймовірну загрозу зараження коронавірусом, грипом та ГРВІ із усіма білоцерківськими перевізниками мають провести роз’яснювальні роботи щодо дезинфекції міського транспорту. 

Білоцерківське тролейбусне управління вже розпочало проводити посилену санітарну обробку міського транспорту. Усі тролейбуси дезинфікують сертифікованими препаратами, які не представляють шкоди здоров'ю людини та покликані покращити санітарний стан салонів транспорту. Як зазначють на підприємстві, після обробки тролейбуси провітрюються, після чого вже виїжджають на маршрути.  

Крім того, щоденно у тролейбусах здійснюють вологе прибирання, а також проводять дезінфекцію поручнів методом протирання.  Працівники, які проводять дезінфекцію працюють у відповідних засобах.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!  

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • У Білій Церкві на 14 років засудили молодика, який став "смотрящим" у СІЗО
    Детальніше...
  • Викрав ровер та здав до ломбарду: у Білій Церкві затримали крадія
    Детальніше...
  • Хотів надати РФ дані про українських силовиків: СБУ затримали зрадника на виїзді з України
    Детальніше...
Новини партнерів
Купити квартиру Київ
Важливе